Hae Haagan Taideseuran jäseneksi!

Haagan Taideseuran jäsenhaku on käynnissä nytkin! Taideseurassa on noin 90 kuvataiteilijaa. He tulevat pääosin pääkaupunkiseudulta, joitakin myös etäänpää. Uudet jäsenet toivotetaan tervetulleiksi mukaan toimintaan!😊

Jäsenenä voit mm. osallistua seuran järjestämiin näyttelyihin, pitää omia yksityisnäyttelyjä seuran hallinnassa olevissa näyttylypaikoissa ja voit myös tiedottaa omista näyttelyistäsi taideseuran nettisivustoilla. Myös taidekurssit, kritiikkit, retket ja muut tapahtumat odottavat sinua mukaan tekemiseen. Lisäksi saat alennuksia taidetarvikkeista Haagan Taideseuran kanssa sopimuksen tehneistä liikkeistä.

Hae Haagan Taideseuran jäseneksi, haku on jatkuvasti käynnissä! Hakuohjeen ja arviointikriteerit  löydät taideseuran tältä nettisivustolta: Jäsenhakuohje

Tervetuloa mukaan! 😊Kommentit