Hae Haagan Taideseuran jäseneksi!


Hae Haagan Taideseuran jäseneksi! Taideseurassa on noin 90 kuvataiteilijaa pääosin pääkaupunkiseudulta, monia myös etäänpää. Uudet jäsenet toivotetaan tervetulleiksi! 😊

Jäsenenä voit mm. osallistua seuran  näyttelyihin, pitää  yksityisnäyttelyjä
seuran hallitsemissa näyttylypaikoissa ja voit myös tiedottaa omista näyttelyistäsi taideseuran nettisivustoilla. Myös taidekurssit, kritiikkit, retket ja muut tapahtumat odottavat sinua mukaan. Saat mylös alennuksia  taideseuran sopimuksliikkeistä.

Tee hakemus Haagan Taideseuran jäseneksi! Vapaamuotoiseen hakemukseen pyydämme henkilötietojen lisäksi tiedot taideopinnoista ja näyttelytoiminnasta sekä liitteeksi cv ja teoskuvia korkeintaan 5 kpl. Lähetä hakemus sähköpostiosoitteeseen: haagants@gmail.com. 

Tarkemnat hakuohjeen ja arviointikriteerit  löydät taideseuran nettisivustolta Jäsenhakuohjeesta:

https://www.haagantaideseura.com/p/haagan-taideseurassa-on-jasenina-seka.html

Tervetuloa mukaan! 😊

Kommentit